ПП "Топ-Драйв" - Офіційний дистрибютор Castrol

Про компанію Castrol

Вже більше 100 років компанія Castrol виробляє мастильні матеріали для автолюбителів і професіоналів у всьому світі. Завдяки динамічному розвитку протягом усіх цих років, компанія є визнаним світовим лідером у галузі розробки мастильних матеріалів.

Своє існування компанія Castrol розпочала ще у 1899 році в Англії, коли там було засновано маленьку компанію з виробництва мастильних матеріалів. Марка Castrol асоціюється з найвищою якістю, максимальним захистом, найбільшою віддачею і передовими технологіями у світі мастильних матеріалів.

При розробці нових продуктів, компанія завжди покладалась на тісну співпрацю і підтримку з боку клієнтів. Адже саме вони знають потреби ринку як ніхто інший, і тому тісна взаємодія є гарантією успіху для обох сторін. Постійна робота зі споживачами - це те, чому компанія приділяє найбільше уваги і сьогодні.

Прагнення до технологічного лідерства знайшло своє вираження у великій кількості рекордів, поставлених при використанні масла Castrol. У всі часи Castrol був природним вибором для встановлення рекордів швидкості і витривалості на землі, воді та повітрі. Наприклад, при використанні масла Castrol автомобілі встановлювали світовий рекорд швидкості на землі 21 раз. Спортивні арени стали першим полігоном для випробування продуктів Castrol. Багато масел, які були розроблені спеціально для провідних гончих команд, стали доступними для мільйонів звичайних автолюбителів. Сьогодні кожен на власному досвіді може відчути переваги високих технологій, «перевірених спортом».

Castrol є визнаним світовим лідером у галузі розробки мастильних матеріалів останнього покоління. Мастильні матеріали Castrol постачаються компанією більш ніж в 130 країн. Основний попит припадає на автомобільні масла, особливо на споживчий сегмент. Castrol також випускає мастильні матеріали для машин і механізмів промислового та комерційного призначення, в тому числі обладнання для видобутку корисних копалин та виробництва електроенергії, будівельної техніки, холодильного, металообробного обладнання, сільськогосподарської техніки, а також водного та авіаційного транспорту.